Закладки

Woozworld

Альтернативні назви: Woozworld

Гра Woozworld - це браузерна ММО гра на основі віртуального світу в постійній еволюції, призначена для підлітків (у віці 9-14 років). У Woozworld online підлітки можуть безпечно створити свій власний всесвіт, грати і спілкуватися один з одним. Гра має творчі функції, а також сотні ігор за мотивами популярного дитячого серіалу.

Перед тим, як грати в Woozworld, переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає таким системним вимогам, як: частота процесора - 2ГГц; ОЗУ -1ГБ; Відеокарта - 128 МБ. & nbsp; Реєстрація в грі Woozworld не займе у вас багато часу і не викличе складнощів:

1.                   На головній сторінці виберете пункт & laquo; приєднатися & raquo ;;

2.                   Введіть дату вашого народження;

3.                   Введіть діючий e-mail;

4.                   Введіть безпечний пароль і повторіть його;

5.                   Вибрати пункт & laquo; грати & raquo ;, і Woozworld реєстрація закінчена.

Гра Woozworld представляє собою інтернет-світ MMО, який доступний дітям від 9 до 14 років. Гра пропонує підліткам можливість формування їх індивідуального світу, ігри, а також спілкуватися з іншими друзями. У грі присутня оригінальна характеристика і безліч ігор, що нагадують знаменитий серіал для дітей.

Woozworld online дає кожному гравцеві можливість проектування його персонажа за допомогою численних аксесуарів для розробки способу і повністю змінити світ. Гравці можуть зробити свій вибір персонажа Woozworld online і насолоджуватися широким спектром ігор, а також дивним безліччю відео. Крім того, кожна дитина може спілкуватися з його / її друзями, брати участь у боях Spellz і виконувати різні завдання. Гравці можуть також виграти пункти, які можуть бути використані для купівлі різних предметів в гра Woozworld.

Батькам не доведеться турбуватися про безпеку своїх дітей, тому що гра є абсолютно безпечною для психіки дитини.

Якщо гравці підписані на Woozworld online , вони отримають користь з ще більшої кількості переваг. Вуз є валютою, яка використовується виключно передплатниками Woozworld online . Крім того, їм буде запропонований доступ до модних аксесуарам і частини одягу, які вони можуть використовувати для того, щоб поліпшити зовнішній вигляд своїх персонажів. Передплатники мають унікальну можливість скористатися ВУЗами, які даються їм щотижня!

Ви будете в Woozworld грати і зрозумієте, що гра дозволяє кожному члену розробити свій власний світ, використовуючи свою уяву. Гравці також можуть вирішити, чи є вони зацікавленими у співпраці з іншими друзями та жителями Woozworld online . Вирішивши поставити двері і за допомогою розподілу їх певного призначення, гравці мають можливість створювати свої власні світи саме так, як вони хочуть.

Ви повинні дозволити дитині розкрити його творчий потенціал, щоб створити унікальний світ Woozworld online . Woozworld фокусується на пропозиції кращих послуг своїм членам, так що не буде ніяких шкідливих функцій в грі. Ваша дитина повинна спробувати, і ви побачите, що він / вона буде грати в Woozworld постійно!

У Woozworld online кожна дитина може створити і налаштувати його / її персонажа з аксесуарами та перетворити світ, голосувати за кращого персонажа, & nbsp; відтворювати та переглядати сотні ігор і відео (по території), почати битви з іншими гравцями і друзями, взяти світ штурмом і завершити різнопланові місії, заробити Вуз і купити об'єкти, брати участь в анімації Woozworld автора.

& nbsp;

У Woozworld online кожен гравець зможе створити світ, заснований на його уяві і вибрати, якщо він або вона хоче поділитися ним зі своїми друзями та іншими жителями гра Woozworld!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more