Закладки

World of Battles

Альтернативні назви: Ворлд оф Баттлс

Онлайн гра & nbsp; World of Battles & ndash; це & nbsp; безкоштовна, захоплююча багатокористувальницька онлайн стратегія, яка дарує Вам воістину видовищні битви в реальному часі між 9 расами: лицарями, ельфами, гномами, амазонками, зверолюдьмі, варварами, темними ельфами, орками і нежиттю. & nbsp; Гра World of Battles онлайн завдяки своїй відмінній графіці, деталізації загонів і масовості битв дійсно дасть Вам відчути себе полководцем.
Щоб World of Battles грати Вам необхідна Реєстрація в грі & nbsp; World of Battles і завантаження самої гри на Ваш комп'ютер. Спочатку заповніть поля реєстрації, щоб створити свій аккаунт на сайті.
1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вкажіть свій ігровий логін (ім'я під яким Вас будуть впізнавати на форумах).
2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Новий відомий тільки Вам пароль.
3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Адреса вашої електронної пошти.
4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; пройдіть перевірку, що Ви не бот.

Коли Реєстрація & nbsp; World of Battles закінчена, щоб грати в онлайн гру & nbsp; World of Battles Вам потрібно встановити клієнт гри (тобто безпосередньо саму гру) на Ваш комп'ютер:
1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Спочатку натисніть кнопку & laquo; Завантажити клієнт & raquo; щоб завантажити спеціальний файл & laquo; World of Battles downloader & raquo ;.
2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Коли завантаження даного файлу закінчиться, запустіть його і World of Battles & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; онлайн гра почне завантажуватися на Ваш комп'ютер.
3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; Після завантаження гра сама запропонує Вам погодитися з ліцензійними вимогами для остаточної установки World of Battles.

, щоб грати в & nbsp; World of Battles Ваш комп'ютер повинен відповідати наступним системним вимогам:
CPU: Intel Pentium 4 березня Ghz, AMD Athlon 3000+
RAM: 2048MB
VGA: NVIDIA GeForce 6600GT or ATI Radeon X1600, 128 MB
DX: DirectX 9. 0 (2008 march)
OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
Internet: 512 kbps
Тепер можна перейти до більш докладного опису рас, за які Ви зможете & nbsp; грати в гру & nbsp; World of Battles онлайн. Всі вони діляться на три фракції: Добро, Зло, Нейтралітет.
Ласкаво:
Лицарі. Незважаючи на свою прихильність боці добра, Лицарі Сталевий Троянди занадто часто показують своє зарозумілість по відношенню до інших, навіть союзним расам. Тим не менш, це може бути заслужено, адже проти їх лицарської кінноти мало, хто може вистояти.
Ельфи. Розділені на два угруповання, які можна умовно назвати лісовими ельфами і ельфами аристократами. У мирному житті ці племена досить розрізнені, але в битвах із загальним ворогом являють собою гнучкий сплав смертоносних лісових лучників і швидкої кавалерії ельфів аристократів.
Гноми. Міцний і загартований битвами народ. Не дуже то дарують інші раси, напевно із за того, що ті дивляться на гномів & nbsp; з висока. Тим не менш, гноми завжди відкриті для торгівлі сировиною. Але головне їхнє багатство це бойові машини і їм вони не поспішають ділитися.
Нейтралітет:
зверолюдей. Таємничий народ, який є союзом племен мінотаврів, кентаврів і волколаков. Були створені древніми чарівниками для потіхи і повстали проти своїх жорстоких господарів. Звідси недовіра до решти рас. Мають таємничу зв'язок з природою.
Варвари. & nbsp; Вони являють собою розрізнені племена з різними віруваннями і родом занять. Одні займаються грабежем, інші -торгівлю, треті & ndash; захистом кордонів. Не дивлячись на відмінності об'єднуються в армію з досить гнучким вибором військ.
Амазонки. Войовниці, що втекли від чоловічих забобонів про місце жінок у цьому світі. Переслідування з боку Лицарів загартували цей народ і визначили їхнє кочовий спосіб життя. Озираючись на це можна зрозуміти їх жорстокість по відношенню до чоловіків.
Зло:
Темні Ельфи. Гордовита раса вбивць. Якщо інші раси завжди при важких обставинах розраховують на дружню допомогу і взаємовиручку, то Темні ельфи завжди розраховували на підступність і підлість. Їх знати з дитинства живе в атмосфері кривавих інтриг і ігрищ, а вбивство одноплемінників є не більш ніж частиною природного відбору.
Орки. Грубі і неотесані вояки, які майже не відчувають болю від ран. Орки народжуються з повним переконанням, що все зелене в цьому світі належить їм, що природно не подобається іншим расам, чиї луки застилає зелена трава. Рятує лише вроджена орочами тупість із - за якої орки обмежуються набігами на сусідів. Але поява сильного і щодо розумного лідера може все змінити.
Нежить. Колись найбільш могутня раса, яка втратила свого бога у війні проти сил добра. Але повністю знищити нежить майже неможливо адже мешканці цього світу завжди будуть вмирати, а продовження кровопролитних воєн йде нежиті тільки на руку.
Всього у кожної раси World of Battles online є по 16 типів бойових одиниць, так що Ви не відчуєте обмежень в наборі військ. Тим більше, що Ви можете завжди покращувати своїх воїнів міняючи їх спорядження, що так само відображається на їхньому зовнішньому вигляді.
Грати в онлайн гру & nbsp; World of Battles сподобатися всім любителям тактики і стратегії, адже для перемоги в битвах мало зібрати потужну армію. Запорука перемоги це правильне поєднання атак швидкої кінноти, грамотної захисту, підтримки стрілецьких загонів, оточенні противника з флангів і тилу. & nbsp;
World of Battles онлайн гра - це світ вимагає постійного віртуального кровопролиття! Ласкаво просимо в Світ Битв! Світ World of Battles реєстрація чекає на Вас!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more