Закладки

Завойовники Ерідана

Альтернативні назви: Завойовники Ерідана

Завойовники Ерідана online & ndash; захоплююча рольова гра, яка переносить Вас & nbsp; у дивовижний ігровий світ фентезі, де три різних раси зійшлися в битві за місце під сонцем.

Реєстрація в грі & nbsp; Завойовники Ерідана абсолютно не складна. Вам потрібно ввести своє поштову адресу, який буде використовуватися для входу в гру, вибрати пароль і вибрати расу вашого персонажа. Реєстрація & nbsp; Завойовники Ерідана вимагає вибрати між войовничими степовиками, гордими ельфами та обережними гірськими жителями. Кожна раса володіє як своїми перевагами так і обмеженнями. У Завойовники Ерідана & nbsp; онлайн реєстрація дає можливість вибрати один з п'яти можливих образів для Вашого персонажа, на будь-який смак і колір.

На початку гри Ви отримуєте в управління невелике село, яка стане основою для вашого подальшого розвитку як гравця. З часом Ви не тільки зможете перетворити її на могутнє місто, але і взяти під своє управління інші місця проживання.

У грі присутні чотири основні ресурсу: їжа, деревина, камінь і залізо. Щогодини ви отримуєте деяку кількість ресурсів, їх кількість буде збільшуватися в міру росту і розвитку Вашого міста. Міста різних рас, мають своїм особливим шляхом розвитку. Всі будівлі, які ви можете побудувати можна розділити на такі групи: добування ресурсів, містоутворюючі, військові, торговельні, політичні та сховища.

Кожна раса має своїм специфічним наборів юнітів. Якщо вдало комбінувати їх переваги і доповнювати недоліки, ви можете створити непереможну армію, здатну захопити всі навколишні землі.

Якщо Ви почнете грати в онлайн гру & nbsp; Завойовники Ерідана за ельфійську расу, Ви зможете наймати друїдів, перевертнів, лісових фей, снайперів, вепрів, єдинорогів, ентів, тіней. А так само готувати поселенців і будувати балісти. Управляє кожної серйозної ельфійської армією обраний природою Старійшина.

Вирішивши в Завойовники Ерідана грати за гірський народ Ви отримаєте у своє розташування такі види солдатів: майстри молота, големи, пращікі, метальники списа, темні вершники, драконоящери, слідопити і звичайно ж все це посилено механічними машинами: стеноломамі й катапульти. Засновують нові поселення у гірників Передвижчики, а управляє гірської армією Вождь.

Гра Завойовники Ерідана онлайн сподобатись і тим хто любить дух свободи і подорожі. Тому що вони зможуть почати грати за степовиків. Серед жителів степів Ви зможете наймати ратників, копьеносчіков, лучників, арбалетників, степових вершників, кіннотників Хана і дозорних. Серед техніки степовики віддають перевагу тараном і катапультам. Лідером степових військ є Хан.

Тільки почавши грати в гру & nbsp; Завойовники Ерідана & nbsp; онлайн Ви відразу помітите в що світі далеко не одні, відкривши карту Ви зможете переглянути Ваших найближчих сусідів і оцінити їх на предмет небезпеки і можливості поживитися у них чимось. & nbsp;

Завойовники Ерідана онлайн гра, де для розвитку персонажа присутні більше десятка різних умінь полководця: освіта, кавалерист, піхотинець, лідер, тренування військ, облогові знаряддя, моментальний повернення армії, розвідка, шанс уникнути атаки і Великий Воєначальник.

Онлайн гра & nbsp; Завойовники Ерідана доступна в браузері, але так само Ви можете завантажити ігровий клієнт і встановити його на своєму комп'ютері. & nbsp; Загальна вага ігрового клієнта не великий, але це дозволить Вам трохи зменшити споживання трафіка. Найвеселіше грати в & nbsp; Завойовники Ерідана & nbsp; великою компанією, адже тоді Ви зможете створити власний ігровий союз, який називається клан. Найсильніші клани потрапляють в зал слави гри на головній сторінці сайту. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more