Закладки

Землі героїв

Альтернативні назви: Heroeslands

Якщо колись вас безнадійно захопили & laquo; Герої Меча і Магії & raquo ;, особливо третя частина, тоді онлайн гра Heroes Land зробить це ще раз. У даній покрокової стратегії на частку вашого персонажа сповна вистачить подорожей і пригод, битв з монстрами, поєдинків з суперниками і турнірів з кращими воїнами. Також вас чекає суспільне життя в складі фракцій чи кланів, де можна знайти однодумців, проявити себе дипломатом, набути справжніх друзів. & nbsp;

Реєстрація в грі Heroes Land досить проста & ndash; необхідно вказати ім'я персонажа та адресу електронної пошти, пароль і контрольне питання (якщо раптом ваша реєстрація Heroes Land потребують відновлення), далі вводите перевірочний код і приймаєте угоду користувача.

І ще такий момент & ndash; ось ви в Heroes Land онлайн реєстрація активована, але щось не довантажує? Перевірте, чи встановлена ​​у вас оновлена ​​версія Adobe Flashplayer, ймовірно причина саме в цьому. & nbsp;

Отже, тепер все працює, можна зайнятися створенням персонажа, точніше персонажів - гра Heroes Land онлайн дозволяє створювати і контролювати до дев'яти героїв, що належать до різних рас і фракціям. Єдине & laquo; але & raquo; - Їм не дозволено взаємодіяти. Що ж, від питання про кількість до питання - про якість. Щоб створити собі унікального героя вам пропонується маса можливостей & ndash; вибір фракції, класу, професії і, звичайно ж, створення портрета. Почнемо з фракцій, яких у світі Heroes Land online живе і протистоїть стандартна кількість & ndash; три і діляться вони також класично на воїнів і магів.

Перша раса & ndash; представники Світу: лицарі, ельфи і маги.

Друга раса & ndash; представники Тьми: жителі пекла, некромант, чорнокнижники.

Третя раса & ndash; герої займають нейтральну сторону: жителі боліт, варвари і & laquo; елементалісти & raquo ;. & nbsp;

Далі привласнюєте заданої персонажу ім'я та розробляєте відповідний расі портрет. Ось, мабуть, тепер вже можна грати в & nbsp; Heroes Land.

Однією з головних цінностей вашого героя в цьому міфічне і непередбачуваному світі є його & laquo; досвід & raquo ;, якого стає більше з кожним пройденим туром. Також ще одна важлива характеристика, для тих, хто бажає грати в онлайн гру & nbsp; Heroes Land в якості військового стратега, & ndash; це & laquo; харизма & raquo ;. Маючи її в достатку, ви зможете придбати необхідну кількість юнітів і сформувати військо, гідне свого ватажка. До речі, покупка воїнів-найманців виявиться досить вигідним вкладення грошей, оскільки їх не можна вбити, а тільки лише вивести на деякий час з гри.

Heroes Land онлайн гра, в якій з гідним супротивником можна битися як один на один, так і в групових битвах або ж організованих турнірах (цікава особливість тутешніх PvP & ndash; в них можуть змагатися силою відразу чотири гравці). Для більш мирних стратегів в Heroes Land грати настільки ж захоплююче & ndash; можна добувати ресурси, будувати замки, займатися економікою гри або ж стати мандрівником. Об'єднуйтеся в групи і вирушайте дивитися світ, битися з монстрами, вишукувати лігва драконів і добувати унікальні артефакти. Зверніть увагу, що об'єднуючись з іншими гравцями, ви маєте можливість заздалегідь зіставити і проаналізувати їх і ваші вигідні / проблемні сторони, щоб створити найбільш вдалий тандем. & nbsp;

Наостанок зазначимо, що грати в гру & nbsp; Heroes Land онлайн & ndash; це щось більше, ніж просто данина улюбленої мільйонами & laquo; Might and Magic III & raquo ;, тут є свій дух і свої закони, тут вас чекає ще більше пригод і цікавих зустрічей з міфічними істотами цього загадкового і казкового світу.

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more