Закладки

ZEPHON

Альтернативні назви:

ZEPHON захоплююча покрокова стратегія з можливістю грати локально або проти реальних суперників по мережі. Для гри знадобиться ПК. Оптимізація хороша, тому вимоги до продуктивності невисокі. Графіка красива, має досить реалістичний вигляд. Озвучка виконана якісно. Музика енергійна, якщо стомлюватиме, можна вимкнути її.

У грі присутній сюжет в якому вам відведена роль рятівника людської цивілізації, що знаходиться на межі. Інопланетні прибульці атакували землю, хоч і зазнали величезних втрат, але не були розгромлені до кінця. Організуйте розрізнені сили опору та очолте людей у боротьбі за виживання.

Незважаючи на те, що ворог значно ослаблений, зробити треба багато:

  • Об'єднайте уцілілих людей
  • Керуйте економікою міст та видобутком ресурсів
  • Побудуйте нові будівлі та покращуйте існуючі будівлі
  • Створіть сильну армію, щоб протистояти загарбникам
  • Воюйте з ворогами на полі бою
  • Перемагайте у боях з іншими гравцями по мережі

Цей невеликий список показує лише частину того, чим вам потрібно буде займатися.

Грати в ZEPHON буде легше, якщо ви пройдете невелику навчальну місію, перш ніж приступати до основних завдань. Інтерфейс простий та інтуїтивно зрозумілий, тому навчання не займе багато вашого часу. За те після цього, ви швидше почнете досягати успіхів у грі.

На початку ресурси якими ви зможете розпоряджатися невеликі, але згодом буде можливість виправити це.

Економіка дуже важлива, тільки із сильною економікою можна створити потужну армію.

У грі 11 ресурсів кожен з яких життєво необхідний. Прийде докласти зусиль, щоб отримувати їх у достатніх кількостях. Розширюйте територію та засновуйте нові міста, щоб зміцнити економіку.

Бої проходять в покроковому режимі. Має значення склад загону та його чисельність. Перемогу здобуває не завжди найчисленніша армія. Експериментуйте з різними тактиками на полі бою, і це дасть вам перевагу над ворогом. Усього представлено понад 50 бойових юнітів. Не всі вони є доступними спочатку.

Для отримання деяких видів військ необхідно буде вивчити нові технології.

Не менше, ніж сильна армія, важлива дипломатія. Спілкуйтеся з іншими гравцями, укладайте взаємовигідні спілки та плануйте спільні напади.

Представлено три фракції:

  1. Люди
  2. Роботи
  3. Інопланетні монстри

Хто здобуде перемогу в протистоянні і яке майбутнє чекає населення Землі, залежить тільки від вас.

Місцевість в якій належить битися досить різноманітна. Є різні кліматичні зони. Більшість карти приховує туман війни. Відправляйте свої загони вивчити територію, але будьте гранично обережні, ніж наткнутися більш сильних ворогів.

Кампанію проти ІІ можна проходити без підключення до мережі інтернет, але для того, щоб зіграти проти інших гравців з'єднання потрібно.

ZEPHON скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Придбати гру можна на сайті розробників або відвідавши портал Steam.

Установіть гру прямо зараз і врятуйте людство від поневолення агресивними прибульцями!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more