Закладки

Зоряні Колонії

Альтернативні назви: Starscolony

Зоряні колонії & nbsp; online & ndash; незвичайний представник комп'ютерних & nbsp; онлайн-ігор. Даним проектом вдається поєднувати в собі економічну стратегію, квест і класичну РПГ. Саме онлайн гра & nbsp; Зоряні колонії представляє гравцям унікальну можливість побудувати власну космічну колонію, добувати різні ресурси і вступати в сутички з численними конкурентами.

Реєстрація в грі & nbsp; Зоряні колонії не забере у вас багато часу, вам тільки необхідно вибрати собі ігрове ім'я, вказати адресу електронної пошти, на який ви отримаєте лист з підтвердженням реєстрації, вибрати собі складний для підбору пароль і вказати свою стать. Як бачимо, у грі Зоряні колонії онлайн реєстрація розроблена в максимально простому і доступному вигляді. Реєстрація & nbsp; Зоряні колонії є вашим вхідним квитком у світ майбутнього, в якому вам належить побудувати власну кар'єру і стати власником успішної космічної колонії. При тому, & nbsp; грати в гру & nbsp; Зоряні колонії онлайн можна абсолютно безкоштовно, а оскільки гра є повністю браузерної, вам не потрібно завантажувати і встановлювати на свій комп'ютер ніяких клієнтів. & nbsp;

На відміну від більшості інших онлайн ігор, гра Зоряні колонії & nbsp; онлайн володіє однією відмінною здатністю & ndash; можливістю загинути. Так, тут ваш персонаж позбавлений настільки комфортного безсмертя і небезпека розлучитися з життям чекає вас на кожному кроці & ndash; голод, хвороби, сутички, нападу представників місцевої фауни - все це в будь-який момент здатне позбавити вас життя, так що варто бути особливо обережним на перших порах гри. З часом, коли ви зможете накопичити достатню кількість грошей і провести необхідні дослідження, стає доступність можливість клонування свого персонажа, що є ключем до вирішення проблеми можливої ​​загибелі, але до настання цього моменту свою головну цінність & ndash; життя коштує оберігати особливо уважно.

Почавши гру, вашому персонажу буде ще дуже рано вирішувати які б то не було глобальні проблеми, тому як на перший план вийдуть питання власного виживання в умовах великого міста. Знайдіть свою першу роботу, нехай вона буде низькооплачуваної і непрестижною, але зате вона принесе такі необхідні для придбання їжі і пиття гроші. Подібна свобода дій, яка дозволяє гравцеві стати як страшенним авантюристом, так і солідним і законослухняним бізнесменом, а можливо і тим і іншим разом, приваблює безліч бажаючих грати в онлайн гру & nbsp; Зоряні колонії, на сьогодні по всьому світу побудовою власної кар'єри у світі майбутнього займаються кілька десятків тисяч чоловік.

З часом, буде рости не тільки ваш рахунок в віртуальному банку ігри, будуть рости ваші амбіції і завдання. Якщо ще вчора ви вирішували нагальні проблеми пошуку прожитку і даху над головою, то сьогодні ви, як керуючий цілої зоряної колонією керуєте величезними грошовими потоками і вирішуєте глобальні питання захоплення нових територій і збільшення власного впливу в ігровому світі. Як бачимо, грати в & nbsp; Зоряні колонії по своєму цікаво на кожному етапі гри, через що в Зоряні колонії грати не набридає гравцям. Спробуйте і ви побудувати запаморочливу кар'єру в світі майбутнього!

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more